Одним з наших напрямків діяльності є надання послуг інженера-консультанта.

Відповідно до свідоцтва Міждержавної гільдії інженерів консультантів віл 03.12.2018 №102і Шандрик Олег є афільованим членом Міждержавної гільдії інженерів консультантів.

Українським законодавством створено можливості для залучення інженера — консультанта у будівництві.

Актуальні відомості про інженерно-консультаційні послуги необхідні всім учасникам будівельного процесу, а особливо – замовникам будівництва та інженерам-консультантам, які розпочинають свою діяльність в Україні.

Як відомо, будівництво – складний і багатогранний процес, а його кінцевий продукт має відповідати проектним рішенням, будівельним нормам, вимогам технічного регламенту, запитам інвесторів та споживачів.

Враховуючи ризики, які виникають при спорудженні й експлуатації об’єктів нерухомості, на всіх учасників будівельного процесу покладається висока відповідальність. Розумне та законне витрачання коштів, забезпечення якості і термінів будівництва та його відповідність чинним будівельним нормам   вимагають від замовників певних професійних навичок (і це особливо актуально в умовах фінансової децентралізації, коли замовниками будівництва можуть виступати районні, селищні, сільські ради).

Виступає в ролі експерта, який консультує замовника з питань реалізації проекту, займається підбором постачальників і підрядників, об’єктивно і незалежно керує будівництвом на майданчику і повністю супроводжує проект на всіх стадіях. 

Інженер-консультант виконує цілий ряд функцій, зокрема:

▪участь у передпроектних роботах та підготовці вихідних даних щодо проектної документації на будівництво об’єкту;

▪ представлення інтересів замовника (відповідно до укладеного договору) у державних наглядових органах та інших органах державної влади, під час ділових взаємовідносин на підприємствах (організаціях) усіх форм власності;

▪участь у проведенні технічного нагляду протягом усього періоду будівництва об’єкта;

▪участь (у разі прийняття рішення щодо консервації об’єкта) у розробці необхідних заходів, визначенні термінів їх виконання та організації контролю за їх виконанням.

▪та інші функції.Інженер консультант зможе правильно і вчасно вказати на відхилення, недоліки (дефекти) та недоробки. Звертаючись до нас  отримаєте інженер-консультант надасть якісно та своєчасно послуги на підставі укладеного договору.