Обстеження будівель та споруд, інженерних мереж

Постановою Кабінету Міністрів України від 12.04.2017 №257 визначено порядок проведення обстеження прийнятих в експлуатацію об’єктів будівництва.

Обстеження прийнятих в експлуатацію в установленому законодавством порядку об’єктів будівництва проводиться з метою оцінки їх відповідності основним вимогам до будівель і споруд, визначеним відповідним технічним регламентом, та вжиття обґрунтованих заходів до забезпечення надійності та безпеки під час експлуатації об’єктів протягом усього періоду їх існування.

Для здійснення обстеження необхідно рішення власника або управителя майном.

Обстеження об’єкта включає комплекс заходів, спрямованих на визначення і проведення оцінки фактичних значень параметрів технічного стану будівельних конструкцій, характеристик основи фундаментів, інженерних мереж і систем (крім технологічного устаткування), що характеризують експлуатаційну надійність об’єкта (в тому числі забезпечення доступу осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до реконструйованих або збудованих об’єктів житлового та громадського призначення).

За рішенням власників або управителів об’єктів обстеження об’єктів проводиться:

у разі виявлення дефектів, пошкоджень і деформацій у процесі поточного огляду та технічного обслуговування об’єкта, що здійснюються його власником або управителем;

на підставі актів, складених уповноваженими органами у зв’язку з руйнуванням об’єкта внаслідок пожежі, стихійного лиха, аварії;

з метою проведення перевірки технічного стану об’єкта;

для проведення перевірки врахування потреб осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

Наша команда готова надати вам такі послуги. Команда професіоналів допоможе виконати всі необхідні процедури у відповідності з нормативами та правилами. Ми проведемо необхідні заміри, порівняємо фактичні показники з нормативними, будуть зроблені висновки та надані рекомендації по усуненню недоліків. Паспорт об’єкту та технічний звіт буде виготовлений в короткий термін у відповідності із вимогами законодавства. Вартість послуг залежить від обсягу та строків виконання, розраховується індивідуально після попередньої бесіди з замовником та оцінювання об’єкту. Професійний інженер і експерти мають досвід роботи, високу кваліфікацію та допоможуть знайти рішення в будь-якій ситуації. Ми співпрацюємо з різними підприємствами будь-якої форми власності. Розробляється план дій, погоджується з власником всі необхідні заходи. Співпраця починається з укладання договору та обговорення всіх нюансів.

Ми надамо наступні послуги з видачі висновків в Харкові, Чугуєві та Харківській області:

  • Висновок про стан будівельних конструкцій;
  • Технічний висновок про стан несучих конструкцій будівель;
  • Технічне обстеження будівельних конструкцій будівельі споруд;
  • Висновок про стан ремонту;
  • Висновок для введення в експлуатацію;
  • Обстеження самовільно збудованих об’єктів;
  • Обстеження для узаконення в суді;
  • Технічне обстеження перед ремонтом, реконструкцією;
  • Технічне обстеження будівель і несучих конструкцій.