Технічний паспорт

Технічний паспорт на нежитлові приміщення

Крім об’єктів житлової нерухомості підлягають технічній інвентаризації наступні об’єкти, на які складаються інвентаризаційні справи і технічні паспорти:

▪ будинки і споруди громадського та виробничого (в тому числі сільськогосподарського) призначення та їх комплекси;

▪ нежитлові приміщення (групи нежитлових приміщень);

▪ садові та дачні будинки;

▪ гаражі та паркінги з машино-місцями (які не належать до господарських будівель: багатоповерхові, підземні, одноповерхові, блокові);

▪ захисні споруди цивільного захисту (ДБН В 2.2.5-97 «Будинки і споруди. Захисні споруди цивільної оборони», ДБН А 3.1-9-2000 «Управління, організація і технологія. Прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом захисних споруд цивільної оборони та їх утримання»);

▪ багатофункціональні будинки для тримання засуджених та осіб, узятих під варту (блочного, казарменого та камерного типу установ виконання покарань та слідчих ізоляторів);

▪ об’єкти незавершеного будівництва;

▪ багатофункціональні будинки та комплекси, що включають приміщення різного призначення (технічний паспорт виготовляється за формою за переважною площею).

Згідно з вимогами законодавства України всі об’єкти нежитлового майна повинні мати правильно оформленні технічні документи. Паспорт має установлений бланк, в якому розміщується інформація про технічні характеристики будівлі чи споруди, площа планування, поверховість, точне місцезнаходження, схематичне зображення, інвентарна вартість.

Для проведення будь-яких юридичних дій з зазначеною нерухомістю багато спеціалістів рекомендує провести інвентаризацію об’єкта нерухомості, яка і визначить відповідність будівлі технічній документації.

Існує два види нежитлової нерухомості — громадського характеру та виробничого. Відповідно і технічні паспорти БТІ на такі об’єкти нерухомого майна будуть різними.

Як отримати технічний паспорт на нежитлове приміщення, наш експерт-БТІ надає перелік необхідних документів.

  1. Оригінал паперу, який підтверджує право власності на ділянку, де проводиться будівництво, або вже побудований об’єкт.
  2. Попередній техпаспорт при проведенні поточної інвентаризації.
  3. Документи проектного толку – при наявності таких.
  4. Паспорт, ідентифікаційний код для підтвердження особи заявника.

Технічний паспорт в Чугуєві, Харкові, Харківській області можливо отримати дуже швидко у нас. Вартість послуг та якість робіт приємно здивують. Експерт-БТІ має необхідні сертифікати на проведення інвентаризаційних робіт та видачу технічної документації. Технічний паспорт заповнюється у відповідності до вимог діючого законодавства. З документом, виданим нашим експертом, замовник може бути упевнений в достовірності та сміливо здійснювати будь-які юридичні дії стосовно об’єктів нежитлових споруд.