Реєстрація на будівництво і реконструкцію

Якщо Ви хочете жити за містом в затишному котеджі, будьте готові до того, що, крім будівельних потреб, на Ваші плечі ляже оформлення документів на будинок — етап відповідальний і неминучий. Справа в тому, що в Україні проведення будь-якого будівництва вимагає відповідного дозволу. Оформляється документ перед стартом будівельних робіт при наявності затвердженого проекту. Виготовленням даних офіційних паперів займається Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю.

Будівництво без згоди даної інстанції є нелегальною і карається адміністративним штрафом. Що стосується вже завершених споруд, паперова тяганина з легалізацією самобудів може тривати роками. У гірших випадках будови піддаються зносу. Набагато простіше не допустити розвитку подібного сценарію і оформити дозвіл на будівництво будинку заздалегідь.

Етапи оформлення дозвільної документації

Щоб отримати шуканий документ в Україні, Вам знадобиться обійти безліч інстанцій, зібрати набір довідок, що може відсунути мрію про власний будинок досить далеко в майбутнє. Щоб уникнути відстрочок по будівництву можна звернутися за спеціалізованою допомогою. Компанія ФОП Шандрик допоможе отримати дозвіл на будівництво в мінімальні терміни, завдяки чітко відпрацьованими схемами, налагодженим контактам, грамотних фахівців. Незалежно від складності проекту будівництва / реставрації, компанія надасть кваліфіковану підтримку на всіх бюрократичних етапах.

Для будівель висотністю не більше 2 поверхів і загальною площею до 300 кв.м (дачі, гаражі, підсобні прибудови, госпбудівель) оформити дозвіл на будівництво можна за спрощеною процедурою. Вона включає розробку ескізного проекту, заповнення будівельного паспорта і потім подачу заяви до територіального органу архітектурно-будівельної інспекції.

При будівництві багатоповерхових будинків, торгових центрів, офісних будівель та інших споруд, розрахованих на одночасне перебування великої кількості людей, дозвіл на будівництво Харків може отримати наступним шляхом:

  • складання містобудівного розрахунку;
  • отримання відповідних містобудівних умов і обмежень;
  • виготовлення проекту, оцінка експерта;
  • забезпечення технічного, а також авторського нагляду;
  • виготовлення декларації про початок будівельних робіт та подача документа в Інспекцію.

Наявність будь-яких помилок, невідповідностей в наданому переліку паперів або їх нестача є підставою для відмови у видачі дозволу. Тому, щоб не витрачати часу даремно, якщо Вам потрібно дозвіл на будівництво гаража , краще перевірити ще раз заздалегідь всі нюанси з урахуванням останніх законодавчих змін.

Втім, звернувшись в ФОП Шандрик, Ви позбавите себе від всіх паперових проблем. Наші фахівці гарантують позитивне вирішення питання будь-якої складності. Виготовлення дозвільних документів на будівництво або реставрацію за посередництва компанії займає не більше 7 робочих днів.

Вартість послуг обговорюється в індивідуальному порядку. Необхідна дозвіл на будівництво приватного будинку залежить від багатьох параметрів споруди. Телефонуйте нам — отримуйте безкоштовну консультацію з усіх питань!

терміни:

7 робочих днів.

вартість:

Залежить від обсягу виконаної роботи.

підсумок:

Декларація про початок проведення будівельних робіт, зареєстрована в Державній архітектурно-будівельній інспекції.