Порядок осуществления технического надзора во время строительства объекта архитектуры, утвержденный постановлением Кабинета Министров Украины от 11.07.2007 №903. Порядок определяет механизм осуществления технического надзора во время нового строительства, реконструкции, реставрации, капитального ремонта зданий и сооружений, а также технического перевооружения действующих предприятий.

Технічний нагляд за будівництвом — здійснення замовником (забудовником) контролю за дотриманням проектних рішень та вимог державних стандартів, будівельних норм і правил, а також контролю за якістю виконаних робіт та їх обсягами під час будівництва або зміни (у тому числі шляхом знесення) об’єкта містобудування.

Провідний інженер з технічного нагляду Шандрик Олег Іванович має сертифікат провідного інженера з технічного нагляду за будівництвом будівель і споруд щодо об’єктів будівництва класу наслідків (відповідності) СС1 (незначні наслідки), СС2 (середні наслідки), СС3 (значні наслідки).

Важливість технічного нагляду на об’єктах будівництва полягає в здійсненні контролю за дотриманням відповідності будівельно-монтажних робіт, конструкцій, виробів, матеріалів та обладнання проектним рішенням, вимогам державних стандартів, будівельних норм і правил, технічних умов та інших нормативних документів. Також в технагляд входить контроль якості виконаних робіт під час спорудження або реконструкції будівель, в тому числі і їх знесення. Інженер з технічного нагляду за будівництвом зможе правильно і вчасно вказати на відхилення від проектних рішень, недоліки (дефекти) та недоробки.

Для чого здійснюється будівельний контроль

Шандрик Олег Іванович професіонал, який здійснює нагляд технічних показників на вищому рівні. Організація технічного нагляду за будівництвом допомагає будівельним компаніям, інвесторам, замовникам отримати і контролювати:

  • Наявність умов для проектування. Містобудівна техдокументація, яка отримана для будівництва, повинна бути правильно оформленою і відповідати нормам забудови ділянок. Технічний нагляд в будівництві на початковому етапі дуже важливий, так як від цих документів залежить успіх цілого заходу;
  • Підготовка документації для початку будівельних робіт, отримання всіх дозвільних документів;
  • Проведення нагляду характеристик споруди, підготовка документації, яка знадобиться в момент здачі споруди в експлуатацію;
  • Допомога в оформленні пакета документів, необхідного для отримання сертифіката відповідності. Технічний нагляд за будівництвом у Чугуєві, Харкові та Харківській області супроводжується від самого початку і до здачі в експлуатацію.